logo
stjernholm webshop stjernholm webshop
  • stjernholm co
  • stjernholm co
  • stjernholm co
  • stjernholm co
  • stjernholm co
  • stjernholm co
  • stjernholm co
  • stjernholm co

AJA Hi5 Fiber to HDMI Mini Converter

Varenummer Hi5-Fiber
AJA Hi5 Fiber to HDMI Mini Converter
  • AJA Hi5 Fiber to HDMI Mini Converter
AJA Hi5 Fiber to HDMI Mini Converter
  • AJA Hi5 Fiber to HDMI Mini Converter
5.490,00 DKK
Fiber til HDMI med audio de-embed og 5 års garanti. Max opløsning 1080p30
HI5 Fiber er den elegante måde at komme fra et fibertræk og ind i et HDMI display.

Support for Single Mode 1310nm fiberkabel med ST connector.

Konverteren har også indbygget audio de-embedder til RCA stereo.

Max opløsning 1080p30, 8 embeddede audio kanaler i HDMI output.
Stjernholm & Co A/S - Marielundvej 46E, 1. th - 2730 Herlev - Denmark - Telefon +45 70237108 - E-mail shop@stjernholmco.dk - CVR 33747349
 

Tak

Følgende produkt(er) er nu lagt i kurven

  • 01 Levering
  • 02 Levering
  • 03 Betaling
  • 04 Bekræft